Miroslav Vondráček

Regálové zakladače

Provádíme servis, údržbu a modernizace regálových zakladačů.

Postaráme se
o modernizaci

Dodáváme kvalitní komponenty

Služby vám poskytujeme
po celé ČR

Prodloužíme životnost techniky

miroslav_vondracek_regalove_zakladace
služba

Servis a modernizace regálových zakladačů 

Provádíme servis, údržbu a modernizace regálových zakladačů. Opravujeme a modernizujeme regálové zakladače s ručním i automatickým pojezdem. Poskytujeme vám pravidelné servisní prohlídky, výměnu opotřebených komponentů i generální opravy neboli modernizace regálových zakladačů. Součástí našich služeb jsou revize elektroinstalace, revize strojních zařízení a revizní zkoušky. Servis a opravy regálových zakladačů poskytujeme po celé České republice.

služba

Servis a údržba regálových zakladačů

Poskytujeme vám pravidelné servisní prohlídky, údržbu a generální opravy regálových zakladačů. Pravidelné servisní prohlídky odhalí slabá místa a opotřebované komponenty. Včasnou detekcí předejdete neplánované odstávce regálového zakladače. Měníme opotřebené díly, provádíme mazání mechanických částí a doplňování maziva, výměnu pojezdových kol a celkově se staráme o bezproblémový provoz regálového zakladače. Součástí našich služeb jsou také montáže a servis zdvihacích zařízení.

miroslav_vondracek_regalove_zakladace
služba

Modernizace regálových zakladačů

Modernizujeme starší regálové zakladače, které vám budou dále spolehlivě sloužit mnoho let. Modernizací prodloužíte životnost zařízení, získáte nové komponenty a ušetříte náklady v porovnání s pořízením nového zakladače.

V rámci modernizace regálových zakladačů instalujeme nové pohonné jednotky, dodáváme systémy PLC řízení a regulace, instalujeme moderní elektronické a bezpečnostní prvky. Nabízíme úpravy stávajících pojezdových drah i geodetické zaměření pojezdové dráhy. Rozsah modernizace vždy závisí na stavu zařízení a vašich požadavcích.

postup realizace

4 kroky k vaší naprosté spokojenosti

Využijte servis a modernizace regálových zakladačů. Napište nám. Sídlíme v obci Orel v okrese Chrudim. Modernizace, servisní prohlídky a opravy regálových zakladačů provádíme po celé České republice.

1. Poptávka

Zašlete nám poptávku přes kontaktní formulář, nebo e-mail.

2. Konzultace

Zavoláme vám, nebo vás navštívíme a zjistíme od vás více informací.

3. Cenová nabídka

Na základě vaší poptávky a konzultace vám připravíme cenovou nabídku.

4. Realizace

V domluveném termínu provedeme realizaci vaší zakázky.

Miroslav Vondráček
Orel 228, 538 21 Orel
IČ: 49808931
DIČ: CZ5912071066
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Miroslav Vondráček
Jednatel firmy

© Všechna práva vyhrazena | Miroslav Vondráček | Chrudim

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Prohlédněte si Zásady ochrany osobních údajů.